Dzień Pracownika Socjalnego

    Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, które jest świętem wszystkich osób pracujących na rzecz potrzebujących pomocy, składamy serdeczne podziękowania za odpowiedzialną, pełną zaangażowania i profesjonalizmu pracę, od której zależy los wielu rodzin w powiecie częstochowskim.

    Każdemu z nas w codziennej pracy zdarzają się chwile zwątpienia, zniechęcenia lub nawet bezradności. Wierzymy jednak, że więcej jest tych momentów, które przynoszą zadowolenie i satysfakcję z pracy. Realizacja służbowych obowiązków w okresie pandemii COVID-19 wymaga odwagi cywilnej, aby zmierzyć się ze swoimi wątpliwościami i słabościami. Trwanie na posterunku pracy mimo zagrożeń epidemii to postawa stanowiąca wzór do naśladowania zasługujący na najwyższe uznanie.

    Dziękując za podejmowany wysiłek, życzymy wytrwałości, aby realizacja codziennych czynności i poczucie dobrze wypełnionego obowiązku dawały zadowolenie i siłę, a uznanie przełożonych motywację i możliwości rozwoju. Życzymy Państwu dużo zdrowia i zadowolenia w życiu osobistym, spełnienia planów i zamierzeń. 


          Andrzej Kubat                       Katarzyna Buchajczuk                         Krzysztof Smela

Przewodniczący Rady Powiatu          Dyrektor PCPR                             Starosta Częstochowski