Wręczenie nagród dla laureatów konkursów świątecznych

Świąteczna Kartka i Opowieść Wigilijna po ubiegłorocznym sukcesie na stałe wpisały się w kalendarz konkursów organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Częstochowie.


Świąteczna Kartka od Starosty

W dobie nowoczesnych technologii ręcznie wykonywane kartki są wręcz idealne jako podarunek. Wysłana kartka z życzeniami jest jak podarowany uśmiech.  Idea „prezentu od serca” przyświecała konkursowi organizowanemu przez Wydział Edukacji, Zdrowia, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu. Możemy być bardzo daleko, a kartka będzie przypominała nam o bliskich.

Komisja Konkursowa w składzie: Monika Kaszuwara-grafik, ilustrator, Inspektor Michał Dzwonnik z Biura Prasowego Starostwa Powiatowego w Częstochowie przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

Klasy I-III Szkół Podstawowych

Miejsce I Zuzanna Jaksender - SP Brzyszów

Miejsce II Martyna Weber - SP Starcza

Miejsce III Zuzanna Urzeniczok - SP Starcza

Wyróżnienie Szymon Klim - SP Biskupice


Klasy IV-VI Szkół Podstawowych

Miejsce I Michał Konstanciak - SP Poczesna

Miejsce II Wiktoria Wawrzyniak - SP Mokrzesz

Miejsce III Iga Woźniak - SP Zawada

Wyróżnienie Milena Bąk - SP Kłomnice


Klasy VII-VIII Szkół Podstawowych

Miejsce I Lena Woźniak - SP Zawada

Miejsce II Kamila Popiół - SP Lelów

Miejsce III Natalia Kozioł - SP Koniecpol

Wyróżnienie Amelia Kozioł - SP Koniecpol 


Opowieść Wigilijna

Po raz drugi zaprosiliśmy Państwa również do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą Opowieść Wigilijną, w którym główną nagrodą było 500 zł oraz publikacja pracy w świątecznym numerze Częstochowskich Wieści Powiatowych. Komisja konkursowa za najlepszą pracę uznała tekst autorstwa Doroty Dudek, natomiast wyróżnienia oraz nagrodę w wysokości 100 zł otrzymali: Wiktoria Gajda „Wigilijna niespodzianka”(SP w Brzyszowie), Adam Gradzik „Święta pełne wdzięczności”, Emilia Musielińska „Słodkie wspomnienia Wigilii na bogato”(SP w Zawadzie).

Nagrody wręczyli: starosta Krzysztof Smela, wicestarosta Jan Miarzyński, członek zarządu Adam Morzyk i zastępca naczelnika wydziału edukacji Anna Dziewior.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy zwycięzcom.