PCPR obsługuje tylko zdalnie

PCPR W CZĘSTOCHOWIE INFORMUJE O BRAKU MOŻLIWOŚCI BEZPOŚREDNIEGO ZAŁATWIANIA SPRAW OD 19 PAŹDZIERNIKA 2020 R. DO ODWOŁANIA. 


Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Częstochowie informuje, że mimo trudnej sytuacji związanej z obowiązującym stanem epidemii, zachowana jest ciągłość pracy i realizacja zadań. Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 kwietnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii do odwołania wykonywanie zadań administracji publicznej lub jednostek organizacyjnych może podlegać ograniczeniu. 


W związku z rozszerzającą się epidemią COVID - 19 i narastającą zachorowalnością pracowników PCPR w Częstochowie, wszystkie sprawy mieszkańców Powiatu Częstochowskiego będą załatwiane nadal, ale za pośrednictwem tradycyjnej poczty, fax-u, poczty elektronicznej, telefonicznie lub przez złożenie dokumentów w wyznaczonych przed wejściami do budynku Starostwa skrzynkach. 


W sytuacjach szczególnych wymagających osobistego stawiennictwa, w trosce o zachowanie bezpieczeństwa Państwa i pracowników możliwa jest wizyta tylko i wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym z właściwym merytorycznie pracownikiem. 

W celu zapewnienia Państwu maksymalnego bezpieczeństwa interesanci PCPR w Częstochowie umówieni na konkretny termin załatwiani będą w Punkcie Obsługi przy wejściu B na tyłach budynku od strony ulicy Korczaka. 


Dane kontaktowe:


POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W CZĘSTOCHOWIE INFORMUJE, ŻE OD DNIA 20.10.2020 R. DO ODWOŁANIA SPRAWY DO PRACOWNIKÓW ZESPOŁU DO SPRAW PIECZY ZASTĘPCZEJ (DOT. M.IN. RODZIN ZASTĘPCZYCH ORAZ PEŁNOLETNICH WYCHOWANKÓW PIECZY ZASTĘPCZEJ), NALEŻY ZGŁASZAĆ POD NR TEL: 602 127 395 oraz 530 886 036 


POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W CZĘSTOCHOWIE INFORMUJE, ŻE W DNIACH 17, 24 i 27 listopada 2020 r. OBSŁUGA SEKCJI DS. OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH WYKONYWANA BĘDZIE W SPOSÓB ZDALNY ZA POŚREDNICTWEM NR TEL. 531 886 245 


WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE – OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 7.30 - 15.00 NR TEL. 530 886 027UWAGA 

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W CZĘSTOCHOWIE URUCHOMIŁO NUMER TELEFONU POD KTÓRYM SĄ UDZIELANE INFORMACJE O DOSTĘPNYCH FORMACH POMOCY REALIZOWANYCH PRZEZ JEDNOSTKĘ NA RZECZ MIESZKAŃCÓW POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO. INFOLINIA JEST REALIZOWANA W ZWIĄZKU Z ZAGROŻENIEM EPIDEMICZNYM SARS-CoV-2 

Tel. 530 886 032  CZYNNY W GODZINACH od 7.00 do 19.00