ŚWIĄTECZNA KARTKA OD STAROSTY


Zapraszamy do udziału w konkursie „Świąteczna Kartka od Starosty”. Tegoroczna edycja jest pierwszą w tym roku, a każda kolejna będzie inna od poprzedniej. Chcemy, aby uczniowie przyłączyli się do tradycji tworzenia i pisania kartek świątecznych. 

W roku 2021 uczestnicy tworzą kartkę w graficznym programie komputerowym Paint/Paint 3D. Zaprojektowanie kartki będzie wymagało od uczestników umiejętności pracy w programie, zdolności plastycznych i dużej wyobraźni. Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu częstochowskiego. Zwycięskie kartki zostaną wydrukowane i rozesłane do instytucji współpracujących ze Starostwem oraz w nagrodę przekazane laureatom. 


Załączniki poniżej: regulamin, logo, Zalacznik_nr1, Zalacznik_nr2, plakat


KONKURS FOTOGRAFICZNY
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XII Konkursie Fotograficznym „PIĘKNO ZIEMI CZĘSTOCHOWSKIEJ”, nad którym patronat objął Starosta Częstochowski Krzysztof Smela. Celem konkursu jest propagowanie czynnego wypoczynku i szerzenie wiedzy  o ciekawych zakątkach naszej ziemi. Powiat częstochowski, jako największy powiat w województwie śląskim, daje ogrom możliwości i pole do popisu dla umiejętności artystycznych.


Zachęcamy zatem wszystkich miłośników fotografii do odkrywania atrakcji krajobrazowych i przyrodniczych oraz architektury i zabytków ziemi częstochowskiej.


Termin przyjmowania zgłoszeń – 17.10.2021 r.


Pula nagród – 5 000 zł


Regulamin konkursu oraz karty zgłoszeniowe znajdują się poniżej
CZTERY PORY ROKU OCZAMI DZIECKA


Konkurs powiatowy „Cztery Poru Roku Oczami Dziecka” pod patronatem Starosty Częstochowskiego, skierowany do uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu naszego powiatu.


Poprzednie edycje konkursu zakończyły się dużym sukcesem, nadesłano setki prac z wszystkich gmin powiatu częstochowskiego, a komisja konkursowa nagrodziła kilkadziesiąt osób.


Regulamin oraz wszelkie niezbędne informacje znajdą Państwo na samym dole strony, zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem (34)32-29-123 lub e-mail promocja@czestochowa.powiat.pl 
Regulamin poniżej.