KONKURS FOTOGRAFICZNY
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XII Konkursie Fotograficznym „PIĘKNO ZIEMI CZĘSTOCHOWSKIEJ”, nad którym patronat objął Starosta Częstochowski Krzysztof Smela. Celem konkursu jest propagowanie czynnego wypoczynku i szerzenie wiedzy  o ciekawych zakątkach naszej ziemi. Powiat częstochowski, jako największy powiat w województwie śląskim, daje ogrom możliwości i pole do popisu dla umiejętności artystycznych.


Zachęcamy zatem wszystkich miłośników fotografii do odkrywania atrakcji krajobrazowych i przyrodniczych oraz architektury i zabytków ziemi częstochowskiej.


Termin przyjmowania zgłoszeń – 30.09.2021 r.


Pula nagród – 5 000 zł


Regulamin konkursu oraz karty zgłoszeniowe znajdują się poniżej
CZTERY PORY ROKU OCZAMI DZIECKA


Konkurs powiatowy „Cztery Poru Roku Oczami Dziecka” pod patronatem Starosty Częstochowskiego, skierowany do uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu naszego powiatu.


Poprzednie edycje konkursu zakończyły się dużym sukcesem, nadesłano setki prac z wszystkich gmin powiatu częstochowskiego, a komisja konkursowa nagrodziła kilkadziesiąt osób.


Tegoroczna edycja konkursu jest współorganizowana przez Starostwo Powiatowe w Częstochowie oraz Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu w Janowie. Nagrody zostaną ufundowane przez Powiat Częstochowski, a podsumowaniem konkursu będzie wydanie kalendarza na rok 2021 z pracami laureatów. Termin nadsyłania/składania prac to 31.10.2020 r. (decyduje data wpływu do SOKiS w Janowie).Regulamin poniżej.