Moje zdrowie psychiczne – moje życie

Zapraszamy do skorzystania ze wsparcia psychologicznego w ramach projektu "Moje zdrowie psychiczne - moje życie" dla osób z niepełnosprawnościami oraz osób najbliższych w związku z negatywnymi konsekwencjami epidemii SARS-CoV-2.

O projekcie 
Celem Projektu  jest udzielenie profesjonalnego wsparcia psychologicznego osobom z niepełnosprawnościami oraz ich bliskim (np. rodzicom, dzieciom, rodzeństwu, wnukom, opiekunom). Do udziału w projekcie mogą zgłaszać się osoby z całej Polski. Każdy z uczestników projektu będzie mógł skorzystać z 15 godzin indywidualnych porad psychologicznych. Konsultacje będą odbywać się w sposób zdalny.

Dla kogo? 
dla osób z niepełnosprawnością lub osób z najbliższego otoczenia osoby z niepełnosprawnością (rodzice, rodzeństwo, współmałżonek, dziadkowie, i inni opiekunowie).
dla osób pełnoletnich i małoletnich za zgodą przedstawiciela ustawowego
dla mieszkańców Polski.

Jesteś zainteresowany?
Po więcej informacji i dokumenty zgłoszeniowe zapraszamy na stronę projektu https://strefai.org.pl/moje-zdrowie-psychiczne-moje-zycie/ 

Masz dodatkowe pytania?
Zadzwoń lub napisz do nas
Nr tel. 697 537 888
E-mail: psycholog@strefai.org.pl
Projekt „Moje zdrowie psychiczne – moje życie” dla osób z niepełnosprawnościami oraz osób najbliższych w związku z negatywnymi konsekwencjami epidemii SARS-CoV-2” został w całości sfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Całkowity koszt zadania: 102 777, 78 PLN.