Koniecpol wygrywa Spartakiadę

17 czerwca na sportowych obiektach w Hucie Starej B odbyła się VI Spartakiada Gmin Powiatu Częstochowskiego.


Poniżej wyniki w poszczególnych konkurencjach oraz punktacja ogólna w załączniku.


Gratulujemy wszystkim uczestnikom!



„Pierwsze trójki” w poszczególnych konkurencjach/dyscyplinach


PIŁKA NOŻNA

1. OLSZTYN      Maciek Tyliński, Marcel Stępień, Wiktor Trąbski, Łukasz Kumor, Arek Kozłowski, 

                        Maks Stępień, Natan Kluczny, Bartek Tomalski, Alan Kucia

2. DĄBROWA ZIELONA   Alan Biernat, Marek Boborowski, Michał Rokita, Radosław Śnioszek, Eryk 

                        Szczęsny, Nikodem Zawisza, Marcel Hasikowski

3. STARCZA      Adam Sosnowski, Patryk Kuźnik, Bartosz Kita, Karol Przezdzing, Antoni Kozik, 

                        Filip Trela, Adam Filipczyk, Kamil Krawczyk, Aleksander Klimczyk

PIŁKA SIATKOWA

1. KONOPISKA Krzysztof Kupczyk, Sara Kasprzyk, Bartosz Rembisz

2. MYKANÓW   Iga Leś, Natalia Legęza, Mateusz Figzał, Mariusz Polak

3. POCZESNA    Natalia Kołodziej, Karolina Mokrzewska, Nikodem Romankiewicz, Oskar Kwiecień


ŻONGLERKA PIŁKĄ

1. OLSZTYN       Maciek Tyński

2. PRZYRÓW     Karol Jasiński

3. MSTÓW          Michał Baryła


 BIEG BIATLONOWY MĘŻCZYZN 

1. KONIECPOL       Mariusz Bobrowski

2. KAMIENICA POLSKA    Jakub Grabowski

3. JANÓW                  Maciek Ucieklak


BIEG BIATLONOWY KOBIET

1. RĘDZINY              Emilia Kołdon

2. PRZYRÓW            Aleksandra Pękala

3. KONOPISKA        Wiktoria Kozik


WIELOSKOK

       1.  LELÓW                 Karolina Dziura, Daniel Orawiec

       2.  JANÓW                  Aleksandra Maciągowska, Krystian Guła

       3.  KONIECPOL        Kacper Zyzik, Maja Jelonek


RZUTY DO KOSZA

1. STARCZA            Ada Szwengiel

2. RĘDZINY            Łukasz  Skiba

3. POCZESNA         Monika Mercik


RZUT WAŁKIEM

1. JANÓW               Martryna Folwarczna, Emilia Śpiewak

2. DĄBROWA ZIELONA  Małgorzata Surlej, Lilla Deska

3. RĘDZINY           Sylwia Dubiel, Marta Chereźniak


WYŚCIG NA NARTACH

1. RĘDZINY          Natan Binek, Kacper Lis

2. KONOPISKA    Michał Nowak, Beata Hepner Nowak

3. MYKANÓW     Oskar Włodarczyk, Antoni Rybaniec


PRZECIĄGANIE LINA   

1. KONIECPOL      Martyna Dusza, Martyna Bobrowska, Lena Lubieniecka, Gwidon Jelonek,

                            Szymon Wyrwa, Kacper Zyzik

2. LELÓW              Dorota Pałka, Anna Gorzelańczyk, Beata Grabowska, 

                            Dawid Przystański, Łukasz Liguś, Rafał Nowak

3. MYKANÓW      Justyna Ludowicz, Ewelina Świtała, Magdalena Kuban, 

                            Paweł Binkowski, Krzysztof Kłosiński, Grzegorz Stanek


STRZAŁY DO BRAMKI

1. PRZYRÓW        Dariusz Nowak

2. KONIECPOL     Dariusz Saternus

3. MYKANÓW      Grzegorz Stanek


DZIURAWE WIADRO

1. KONIECPOL     Lena Lubieniecka, Maja Jelonek, Mariusz Smarzyński, Kacper Zyzik

2. PRZYRÓW        Agata Maciąg, Kinga Rządkowska, Mirosław Maciąg, Mirosław Bienieg

3. LELÓW             Ewa Molenda, Monika Niepsuj, Zbyszek Gul, Bartłomioej Łuczkiewicz


TENIS STOŁOWY – MĘŻCZYŻNI 

1. LELÓW             Piotr Kaczyński

2. MYKANÓW     Krzysztof Juszczyk

3. RĘDZINY         Mariusz Adamus


TENIS STOŁOWY – KOBIETY

1. POCZESNA       Karolina Rakowska

2. OLSZTYN         Paulina Markiewicz

3. PRZYRÓW       Wiktoria Radło


SZACHY

1. RĘDZINY         Mateusz Kanecki

2. MSTÓW           Piotr Kała

3. KONOPISKA   Mikołaj Wolański