Powrót   |   Archiwum   

Aktualności

 
 

Opublikowano: 2017-02-08
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowiezaprasza na szkolenie pt. „Warsztaty przygotowania wniosku o FE na rozpoczęcie działalności gospodarczej”.
więcej
Opublikowano: 2017-01-04
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie prowadzony przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjnye pn. „Fundusze Europejskie dla sektora edukacji – zasady przygotowania projektów” w Częstochowie.
więcej
Opublikowano: 2016-12-12
Śląskie Centrum Przedsiębiorczości zaprasza na spotkania poświęcone zasadom pozyskiwania „wsparcia na wdrażanie innowacji w przedsiębiorstwach” z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 – Działanie 3.2 Innowacje w MŚP.
więcej
Opublikowano: 2016-12-12
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie zaprasza na spotkanie informacyjne pt. „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców na rozwój działalności gospodarczej”.
więcej
Opublikowano: 2016-09-20
OGŁOSZENIE STAROSTY CZĘSTOCHOWSKIEGO z dnia 19 września 2016r. o odstąpieniu od przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia w zakresie publicznego transportu zbiorowego.
więcej
Opublikowano: 2016-09-20
OGŁOSZENIE z dnia 19 września 2016 r. O ZAMIARZE PRZEPROWADZENIA POSTĘPOWANIA O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA W ZAKRESIE PUBLICZNEGO TRANSPORTU ZBIOROWOEGO
więcej
Opublikowano: 2016-08-23
Starostwo Powiatowe w Częstochowie we współpracy ze Śląskim Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie oraz Wojewódzkim Urzędem Pracy w Katowicach zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne nt. wsparcia z funduszy unijnych dla Przedsiębiorstw 
więcej
Opublikowano: 2016-06-30
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie prowadzony przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. zaprasza na spotkanie „Środa z Funduszami dla osób fizycznych na rozpoczęcie działalności gospodarczej”.
więcej
Opublikowano: 2016-05-23
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie prowadzony przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. zaprasza na spotkanie „Środa z Funduszami dla organizacji pozarządowych”.
więcej
Opublikowano: 2016-04-18
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie zaprasza na spotkanie informacyjne pt. „Możliwości wsparcia osób planujących uruchomić własną działalność gospodarczą ze środków Unii Europejskiej”.
więcej
Opublikowano: 2016-04-13
Krótki lot balonem nad malowniczym Parkiem Śląskim – to główna nagroda, jaka czeka na Ciebie podczas pikniku „Fundusze – to działa!”.
więcej
Opublikowano: 2016-02-22
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie prowadzony przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. zaprasza na spotkanie „Środa z Funduszami dla przedsiębiorstw na rozwój”.
więcej
Opublikowano: 2016-01-08
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie prowadzony przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. zaprasza na spotkanie „Środa z Funduszami dla osób fizycznych na rozpoczęcie działalności gospodarczej”.
więcej
Opublikowano: 2015-11-24
Fundacja na Rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie dla przedsiębiorców, którzy wdrożyli najciekawsze niskonakładowe rozwiązania obniżające zużycie energii, działania zwiększające efektywność energetyczną lub wprowadzili nowy ekologiczny produkt usług w swojej działalności (o zmniejszonym oddziaływaniu na środowisko, bądź zmniejszający zużycie energii).
więcej
Opublikowano: 2015-11-23
Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą lub planujesz założyć firmę zapraszamy w dniach 23-27 listopada br. do wszystkich placówek Zakładu na „Tydzień Przedsiębiorcy”. Tegoroczne dni otwarte odbywają się pod hasłem „ZUS dla Biznesu”, nawiązując do programów i udogodnień, jakie ZUS oferuje przedsiębiorcom.
więcej
Opublikowano: 2015-11-20
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie zaprasza na spotkanie informacyjne pt. „Wsparcie przedsiębiorczości, w tym samozatrudnienia z Funduszy Europejskich na lata 2014 – 2020 – możliwości wsparcia osób planujących uruchomić własną działalność gospodarczą ze środków Unii Europejskiej”
więcej
Opublikowano: 2015-11-10
Wójt Gminy Lelów oraz Fundacja Nakielska serdecznie zapraszają na Seminarium „Budownictwo z konopi w Polsce”, które odbędzie się 17 – 18 Listopad 2015 r. w Pałacu w Nakle.
więcej
Opublikowano: 2015-11-03
Projekt współfinansowany jest  przez Unię Europejską z  Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego  na lata 2007 – 2013, Priorytet 2 Społeczeństwo Informacyjne Działanie 2.1 Infrastruktura Społeczeństwa Informacyjnego oraz budżetu 30 Gmin Projekt realizowany w ramach Programu Rozwoju Subregionu Północnego.
więcej

Odwiedzono: 1014 razy
 

Wydarzenia
W zadanym przedziale nie znaleziono wydarzeń.
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA
 • Ogólnopolski Turniej Tańca...
 • Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA pod honorowym patronatem Starosty Częstochowskiego, Wójta Gminy Rędziny...
Zapraszamy na VII Jurajski Puchar Nordic Walking w Olsztynie
Posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego i Infrastruktury
 • Posiedzenie Komisji Rozwoju...
 • 23 marca członkowie Komisji Rozwoju Gospodarczego i Infrastruktury działającej przy Radzie Powiatu Częstochowskiego, podczas spotkania...
TOUR DE POLOGNE W CZĘSTOCHOWIE i POWIECIE CZĘSTOCHOWSKIM
Maria Włodarczyk Wójtem Roku 2014
 • Maria Włodarczyk Wójtem Roku 2014
 • Maria Włodarczyk, wójt gminy Dąbrowa Zielona (powiat częstochowski), została wybrana Wójtem Roku 2014. Kapituła Konkursu doceniła...
XV Powiatowy Konkurs Krajoznawczy „Region Częstochowski – moja mała ojczyzna”
Kolejne miliony na drogi
 • Kolejne miliony na drogi
 • Wczoraj częstochowskie starostwo otrzymało wydaną przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych promesę potwierdzającą przyznanie naszemu powiatowi 8...
Pomoc społeczna w Polsce i w Niemczech
Zapraszamy do udziału w plastycznych konkursach świątecznych
Nazwij najwyższą górę gminy Mstów!
Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej w 2016 r

Dane kontaktowe:

Starostwo Powiatowe w Częstochowie
ul. Jana III Sobieskiego 9,
42-217 Częstochowa

tel. centrala (034) 32 29 100, fax (034) 32 29 111
e-mail: starostwo@czestochowa.powiat.pl

Mapa dojazdu:

Wyświetl większą mapę
Oficjalny serwis internetowy Wrota Powiatu Częstochowskiego
Wszelkie prawa zastrzeżone - © Copyright 2011

strony www | kraków | freshweb.pl