• Rafał Cieślak
  Rafał Cieślak
 • Marcin Korgul
  Marcin Korgul
 • Grzegorz Fica
  Grzegorz Fica
 • Anna Mateusiak
  Anna Mateusiak
 • Paweł Cyrulik
  Paweł Cyrulik
 • Robert Amborski
  Robert Amborski
 • Mateusz Nowak
  Mateusz Nowak
Wrota Powiatu Częstochowskiego: Strona Główna
Powrót
Zobacz komentowany artykuł Odpowiedz

Lista postów

Ilość postów dodanych w ostatnim tygodniu: 7
Ilość postów dodanych w ciągu ostatniego dnia: 2  1. „Złota Lilia 2012”.   Zgłoś błąd do skasowania
   Aaaa
  2. 08:56 Wt, 20 Lis 2012
 • Przegląd się odbył, organizacja bardzo słaba. Dziewczyny przebierały się na korytarzu gdzie wszyscy chodzili, organizator nie zadbał o szatnie (przynajmniej nie dla wszystkich zespołów). Wszyscy rzuceni do jednego "wora", werdykt jury w 50% totalnie nie zrozumiały. Gratuluje znajomości przez jury wszystkich kategorii i kompetencji by oceniać równocześnie: wokal, grę na instrumentach, zespoły, teatr, kabaret, zespoły taneczne: show dance, mażoretki, disco dance, rewiowy, elementy towarzyskiego, no i taniec ludowy, itd. Chyba że ocenianie polegało na tym ktoś mi się poda albo nie. Gratuluje! Organizacja turnieju dla mnie nie przemyślana.
  1. Re: „Złota Lilia 2012”.   Zgłoś błąd do skasowania
   Lulek
  2. 08:57 Wt, 20 Lis 2012
 • Kiedy będą wyniki podane?
  1. Re: „Złota Lilia 2012”.   Zgłoś błąd do skasowania
   ~qqjZMjGtvHpy
  2. 03:54 Śr, 02 Sty 2013
 • yLdrym togitclfpnij, [url=http://fsspxuwwbrve.com/] fsspxuwwbrve[/url], [link=http://nugpohtklthn.com/ ]nugpohtklthn[/link], http://mwatqrnvgfai.com/
  1. Re: „Złota Lilia 2012”.   Zgłoś błąd do skasowania
   ~nSyOURep
  2. 04:52 Śr, 20 Lut 2013
 • Just a few observations....I am not iepsmsred with all of the suggestions to check out Dave Ramsey or Suzy Orman\'s sites....from what I could see they are more interested in selling their books and programs then in helping you out. And even worse...most of the info they give is already readily available in the internet. All you have to do is spend some time researching it.Credit Repair Services are a joke. They do the exact same thing that you can do yourself, and they charge you a very large amount of money. It also has a bad impact on your credit.Debt consolidation is a good way to go, but you need to be aware of the traps. What many people do is run up credit cards, then get a consolidation loan to combine the cards together and get their payments lower each month. The problem is they turn around and run up the now-empty credit cards again. The end result is they are twice the amount of debt, and end up filing for bankruptcy. I\'ve seen this happen to dozens of people.As long as you understand this trap and can control your credit, go for it. If you need to find the easy way out, look for a non-profit credit counseling service that will help you out with all of these problems.
  1. Re: „Złota Lilia 2012”.   Zgłoś błąd do skasowania
   ~hlkqeNLlqlSA
  2. 03:20 Pią, 15 Mar 2013
 • Dziwi mnie, że władza odgradza się od swioch wyborcf3w, zamiast w tłumie z nimi rozmawiać! Myślałem,że tylko za tzw. KOMUNY to robili! Ci panowie w czerni > brrrrrrrrrrrrrrr.>>>>to zwiastuni przybywającego szatana na miotle i szybkiego remontu ledwo otwartej tej MARYNY??
  1. Re: „Złota Lilia 2012”.   Zgłoś błąd do skasowania
   zawiedzeni
  2. 13:38 Pn, 08 Kwi 2013
 • Fatalna organizacja! Anonimowość jury. Brak podziału na kategorie i ocenianie zespołów według klucza.... znanego tylko jury. Szkoda dzieci, które czują się niesprawiedliwie ocenione i zabrakło dla nich kompetentnej informacji zwrotnej, która powinna stymulować do dalszej pracy a " nie dołować" . A mogło być tak fantastycznie i klimatycznie ...
  1. Re: „Złota Lilia 2012”.   Zgłoś błąd do skasowania
   Magda
  2. 13:39 Pn, 08 Kwi 2013
 • Witam.Słów Kilka do organizatorów oraz Jury tego przegladu.Jest to impreza masowa, uczestnkików naprawde bardzo duzo.Więc czemu sie pytam , kompletnie nikt nie interesował sie tym kto przybył ba, nawet nie wywieszono jednej kartki z kolejnościa wystepów..W naszym powiecie odbywa się moc imprez i przeglądów.Może należałoby sie na takowe udać i nauczyć paru rzeczy.Z organizaji ndst!Dzieci nie miały sie gdzie przebierać, a żeby dowiedzieć się gdzie mozna sprawdzić kolejnosć trzeba było biegać i szukać kogoś kto sie na tym zna.cyrk!..po drugie..po co organizować konkurs "złoty mikrofon" kiedy na tym przeglądzie duza część osób śpiewała..poszliście na łatwiznę.jak mozna na takieh rangi konkursie nie zrobić choćby trzech kategorii?????? co ma piernik do wiatraka, czyli zespół ludowy, do zespołu rockowego czy bajki???taniec dance do gry na instrumentach.Moze czas aby wykształceni w tym temacie ludzie zajeli się takimi imprezami, bo mam wrazenie ze trzaśniecie impreze raz w roku i z głowy.A szkoda..bo dzieci pokazały , że na wiele ich stać...ale same nie rozumiały dlaczego nie znalazły sie w odpowiednich kategoriach...tyle było wszak statuetek..oszczędnosci, oszczędności...Kryzys!..zajmijcie się tym na czym sie znacie.ten przegląd to farsa.Tyle
  1. Re: „Złota Lilia 2012”.   Zgłoś błąd do skasowania
   ~ronny
  2. 05:26 Pn, 06 Maj 2013
 • XD3V0f http://www.78NLRvzfIwzacsSvHH4 hdZWSkQdHROAk.com
  1. Re: „Złota Lilia 2012”.   Zgłoś błąd do skasowania
   ~niuGiOhIMbHsjbERC
  2. 01:00 Pią, 24 Maj 2013
 • f572HZ boywhipomrex, [url=http://alqkgpfbhcho.com/] alqkgpfbhcho[/url], [link=http://ehvatglraxfx.com/ ]ehvatglraxfx[/link], http://exmkllhecbqx.com/
  1. Re: „Złota Lilia 2012”.   Zgłoś błąd do skasowania
   ala
  2. 12:05 Czw, 11 Lip 2013
 • Najsłabszy konkurs w całym powiecie.W dobie nowoczesności, technologii, zajmują się oprawą artystyczna ludzie z zamierzchłej epoki, na mający pojęcia o tym jak obecnie wygladają konkursy i przeglądy artystyczne.Czas może udać się do lamusa zwanego EMERYTURA.
  1. Re: „Złota Lilia 2012”.   Zgłoś błąd do skasowania
   Iwo
  2. 12:10 Czw, 11 Lip 2013
 • Niestety mam podobne odczucia jak Aaaa.Do tego na widowni ciągłe wchodzenie,wychodzenie,przebieganie;ma się wrażenie,że nikogo poza występującymi nie obchodzi co się dzieje na scenie.Światła,na widowni nie wyciemnione ,bo i po co.Po prostu super odbiór i wzajemny szacunek.Odniosłem wrażenie,że impreza ma się po prostu odbyć i to szybko.To prawda,że nikt nie przejmował się "artystami"(przebieranie na holu,albo w toalecie na dole!!!),ogólny bałagan;a co do werdyktu jury,to wiadomo niepodważalny...choć zadziwiający niekiedy,to prawda.Nie wiedziałem,ze słowo "adiunkt" tak wiele wyjaśnia przy prezentacji jurora.
  Dla mnie też nie do pojęcia jak mogą jurorzy oceniać tak różne dziedziny twórczości(zdaje się,ze od teatru nie było nikogo, od folkloru również nie...)Aha i jeszcze jedno jak może być wymagany jednakowy czas dla układu tanecznego i spektaklu teatralnego?Skoro na taka skalę i raz na dwa lata,to może warto coś przemyśleć.
  1. Re: „Złota Lilia 2012”.   Zgłoś błąd do skasowania
   Niezależny Obserwator
  2. 12:10 Czw, 11 Lip 2013
 • W pełni zgadzam się ze wszystkimi komentarzami.Po Przeglądzie....i niesmak z powodu braku profesjonalizmu, ale wśród jurorów. Okazało się, że w czasie krótkiej przerwy, "grupa znanych z wzajemnej adoracji jurorów" w sposób "profesjonalny" i "sprawiedliwy" dokonała oceny tak tematycznie zróżnicowanych zespołów.Skandal, że przypadkowi ludzie zostali dopuszczeni do tak odpowiedzialnej pracy.Żal tylko zawiedzionych dzieci, które często przez parę miesięcy solidnie ćwiczyły, by pokazać swoje umiejętności talenty.
  1. Re: „Złota Lilia 2012”.   Zgłoś błąd do skasowania
   rodzic
  2. 12:11 Czw, 11 Lip 2013
 • Może ja sie nie znam na tego typu imprezach, ale dla mnie niezrozumiałe było jedno.Dlaczego dzieci wrzuciliscie do jednej kategorii??Teatr, Taniec, Spiew..a szanowne jury mam wrażenie po kilku godzinach miało chyba przesyt wszystkiego, bo noty były kompletnie dziwne.ale moze się nie znam.ale jak ktoś tańczy nie równo , przewraca sie, mimo ze jest dzieckiem, to jak moze taki zaspół dostac 1 miejsce?Chyba , że dajecie nagrody znajomym instruktorom czy placówkom.
  1. Re: „Złota Lilia 2012”.   Zgłoś błąd do skasowania
   rad
  2. 12:11 Czw, 11 Lip 2013
 • Na każdym takim konkursie powinien byc ktoś kto każdy zespół profesjonalnie sfotografuje a nie trzaśnie 3 fotki na krzyż. a poza tym konkurs organizacyjnie na najniższym poziomie.ale czego się spodziewać po biurokratach.pojęcia nie mają o kategoriach wróć, nie było żadnych.no właśnie.sami wystawiliscie sobie ocene.
  1. Re: „Złota Lilia 2012”.   Zgłoś błąd do skasowania
   kaja
  2. 12:12 Czw, 11 Lip 2013
 • łe...ale
  mi

  jury...
Odpowiedz
 
Oficjalny serwis internetowy Wrota Powiatu Częstochowskiego
Wszelkie prawa zastrzeżone - © Copyright 2011

strony www | kraków | freshweb.pl