CEPIK-2.0

 

W dniu 13 listopada 2017r. Ministerstwo Cyfryzacji wprowadziło System Informacyjny Ewidencji Pojazdów i Kierowców (CEPiK 2.0)

W związku z powyższym uprzejmie informujemy, że należy  liczyć się z licznymi utrudnieniami  w zakresie:

 rejestracji pojazdów, wydawania stałych dowodów rejestracyjnych, wymiany DR, dokonywania adnotacji danych, wyrejestrowania pojazdów

i innych czynnościach.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy

Powrót   |   aktualności z powiatu

XI Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Wokalistów Powiatu Częstochowskiego

Opublikowano: 2017-11-30


Przez dwa dni (28 - 29 listopada br.) w Akademickim Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej odbywał się XI Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Wokalistów Powiatu Częstochowskiego zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Częstochowie. Uczestniczyły w nim dzieci i młodzież z powiatu częstochowskiego, uczęszczające do przedszkoli, szkół podstawowych, klas gimnazjalnych i pozostałych szkół młodzieżowych oraz gminnych ośrodków kultury. Przegląd obejmował cztery kategorie: przedszkola,  szkoły podstawowe kl. I - III, szkoły podstawowe kl. IV-VII, klasy gimnazjalne i pozostałe szkoły młodzieżowe.

Do oceny dorobku artystycznego wykonawców powołano Komisję Konkursową w składzie: dr hab. Małgorzata Kaniowska (przewodnicząca ) – adiunkt w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Łukasz Stanisz – muzyk Orkiestry Koncertowej Wojska Polskiego w Warszawie, Karol Ostalski – muzyk, animator Narodowego Centrum Kultury w Warszawie.
Komisja konkursowa po wysłuchaniu 91 młodych wokalistów z 14 gmin powiatu częstochowskiego (Blachownia, Dąbrowa Zielona, Janów,  Kłomnice, Koniecpol, Konopiska, Kruszyna, Lelów, Mstów, Mykanów, Olsztyn, Poczesna, Przyrów, Rędziny) postanowiła przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:
 
W kategorii przedszkola
 
Wyróżnienia:
Krzysztof Oziembłowski – Przedszkole w Poczesnej,
Wiktoria Urbaniec – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudnikach,
Anna Ziętal – Przedszkole w Rzerzęczycach,
Julia Żurek – Szkoła Podstawowa w Nieradzie,
Duet: Klaudia Olejniczak i Julia Szcześniewska – Niepubliczne Przedszkole                         „Kotek Leon” w Woli Hankowskiej
Duet: Aleksandra Kołodziejczyk i Michalina Cichoń – Publiczne Przedszkole w Konopiskach.
 
Szczególne wyróżnienia:
Karolina Berdys – Gminne Przedszkole w Olsztynie,
Julia Dymek – Przedszkole Publiczne we Wrzosowej,
Amelia Nićka – Przedszkole w Rzerzęczycach,
Patrycja Herman – GCKiR w Konopiskach,
Milena Bąk – Szkołą Podstawowa w Kłomnicach,
Paulina Kamizela – Szkołą Podstawowa Fundacji „Elementarz” w Nakle.
 
W kategorii - Szkoły Podstawowe kl. I – III
 
I miejsce -  Nikola Oberska – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Soborzycach,
                  - Wiktoria Harabas – Szkoła Podstawowa w Jamkach-Korzonku,
II miejsce   - Emilia Walasik z GOK w Kłomnicach,

- Karolina Kwasek z GOK w Rędzinach,

- Helena Borkowska ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Blachowni,
III miejsce   - Amelia Grabarczyk ze Szkoły Podstawowej w Zawadzie,
                   - Daniel Rachwalik ze Szkoły Podstawowej w Kłomnicach,
                   - Anna Konieczna ze Szkoły Podstawowej w Dąbrowie Zielonej,
Wyróżnienia:
Aleksandra Gutka z GOK w Dąbrowie Zielonej,
Maja Respondek ze Szkoły Podstawowejw Starym Kocinie,
Emilia Świąć z GOKiS w Mykanowie,
Duet: Zofia Gawron i Wiktoria Wawrzyniak ze Szkoły Podstawowej w Turowie.
 
W kategorii-Szkoły Podstawowe kl. IV – VII
 
I miejsce    - Jakub Wójcik ze Szkoły Podstawowej w Poczesnej

- Klaudia Ujma ze Szkoły Podstawowej we Wrzosowej,

- Mia Kiczor ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Koniecpolu,
II miejsce   - Marcelina Caban ze Szkoły Podstawowej w Nieradzie,
                   - Oliwia Świąć z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mykanowie,
III miejsce  - Nadia Gołda z GOKiS w Mykanowie,
                   - Karolina Rachwalik z GOK w Kłomnicach.
Wyróżnienia:
Laura Grabarczyk ze Szkoły Podstawowej w Zawadzie,
Bartosz Bąk ze Szkoły Podstawowej w Kłomnicach,
Anna Małek ze Szkoły Podstawowej w Starym Kocinie,
Anita Stępień z GOK w Mstowie
Duet: Natalia Miedzińska i Nikola Benduch ze Szkoły Podstawowej w Jamkach-Korzonku.
 
W kategorii - Klasy Gimnazjalne i Pozostałe Szkoły Młodzieżowe
 
I miejsce-  Duet: Julian Nowicki i Jakub Kołek ze Szkoły Podstawowej

w Poczesnej,
                   - Duet: Wiktoria Konieczna i Weronika Konieczna ze Szkoły

 Podstawowej nr 41 w Częstochowie,
II miejsce   - Joanna Migalska z GOK w Przyrowie,
                   - Weronika Glinka z GOK w Lelowie
III miejsce  - Maria Utratna z GOK w Kłomnicach,
                   - Nikola Rubik ze Szkoły Podstawowej w Mstowie,
                   - Emilia Kugiel z GOK w Kłomnicach.
Wyróżnienia:
Marika Jabłońska z GOK w Dąbrowie Zielonej,
Dawid Bartosik z ZSP w Rudnikach,
Klaudia Hasikowska ze Szkoły Podstawowej w Dąbrowie Zielonej.
 
Gratulujemy!
 




Skomentuj artykuł

Czytano: 256 razy
Dodane przez: Grażyna Folaron
Dodane: 30 Listopada 2017, zmienione: 14 Grudnia 2017
 

Wydarzenia
W zadanym przedziale nie znaleziono wydarzeń.
XXVII sesja Rady Powiatu
  • XXVII sesja Rady Powiatu
  • W czwartek 21 grudnia 2017 roku o godz. 10ºº w sali sesyjnej nr 32 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Częstochowie przy ul. Jana...
Zapraszamy na IV Jarmark Bożonarodzeniowy
Prezentację Stołów Wigilijno-Bożonarodzeniowych
TOUR  DE  POLOGNE  W  CZĘSTOCHOWIE  i  POWIECIE  CZĘSTOCHOWSKIM
Maria Włodarczyk Wójtem Roku 2014
  • Maria Włodarczyk Wójtem Roku 2014
  • Maria Włodarczyk, wójt gminy Dąbrowa Zielona (powiat częstochowski), została wybrana Wójtem Roku 2014. Kapituła Konkursu doceniła...
XV Powiatowy Konkurs Krajoznawczy  „Region Częstochowski – moja mała ojczyzna”
Kolejne miliony na drogi
  • Kolejne miliony na drogi
  • Wczoraj częstochowskie starostwo otrzymało wydaną przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych promesę potwierdzającą przyznanie naszemu powiatowi 8...
Pomoc społeczna w Polsce i w Niemczech
Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym!
II Konkurs Powiatowy „Cztery Poru Roku Oczami Dziecka”
Zapraszamy do udziału w plastycznych konkursach świątecznych

Dane kontaktowe:

Starostwo Powiatowe w Częstochowie
ul. Jana III Sobieskiego 9,
42-217 Częstochowa

tel. centrala (034) 32 29 100, fax (034) 32 29 111
e-mail: starostwo@czestochowa.powiat.pl

Mapa dojazdu:

Wyświetl większą mapę
Oficjalny serwis internetowy Wrota Powiatu Częstochowskiego
Wszelkie prawa zastrzeżone - © Copyright 2011

strony www | kraków | freshweb.pl