Powrót   |  

7 medali dla klubu ULKS "LOTKA" GMINA OLSZTYN

Opublikowano: 2018-10-01


Worek medaliprzywieźli zawodnicy „LOTKI” z Międzynarodowego Turnieju– VICTOR POLISH YOUTH INTERNATIONAL 2018  Młodzik, Młodzik Młodszy, U9, U11, U13, U15 , który odbył się w dniach 21-23.09.2018 w Imielinie.

Jest to największy sukces klubu od chwili rozpoczęcia pracy w gminie Olsztyn (wrzesień 2014). Czekaliśmy na to cztery lata i dzięki zawodnikom, którzy wytrwali z nami oraz rodzicom, którzy zaufali nam jako trenerom, sukces ten jest jeszcze bardziej przyjemniejszy. Cieszymy się ze zdobytych 4 złotych, 1 srebrnego i 2 brązowych medali na arenie międzynarodowej.Wielkie brawa dla wszystkich naszych zawodników, ale przede wszystkim dla tych, którzy zdobyli medale. Dziękujemy również trenerce Agnieszce, za pomoc, jej debiut był znakomity.
 
W wolnej chwili zawodnicy mieli możliwość uczestniczyć w wycieczce do Firmy DANONE, która była jednym z wielu sponsorów imprezy. Zawodnicy otrzymali również upominki z DANONE.
 
W każdym dniu po zakończeniu swoich pojedynków jeździliśmy do Bierunia na turniej Elity, by móc podpatrywać czołówkę światową :)
 
Nasza Gmina była bardzo widoczna, dzięki naszym zawodnikom, którzy wielokrotnie ten fakt akcentowali na hali :)
 
A o to lokaty naszych zawodników:
kategoria U 9 B dziewczynki:
1 miejsce– złoty medal – Marysia Jędrusik (gra pojedyncza)
2 miejsce– srebny medal – Marysia Jędrusik / Alicja Dubiel (gra podwójna)
kategoria U 11 B dziewczynki:
1 miejsce– złoty medal – Oliwia Kanik (gra pojedyncza)
1 miejsce– złoty medal – Oliwia Kanik / Karolina Wieczorek (gra podwójna)
3 miejsce – brązowy medal – Karolina Wieczorek (gra pojedyncza)
1 miejsce – złoty medal – Karolina Wieczorek / Oliwia Kanik (gra podwójna)
5 miejsce – Oliwia Jagoda (gra pojedyncza)
9 miejsce – Natalia Staniec (gra pojedyncza)
kategoria U 11 B chłopcy:
1 miejsce – złoty medal – Oskar Gwoździowski (gra pojedyncza)
3 miejsce – brązowy medal – Grzegorz Sepioło (gra pojedyncza)
kategoria U 13 dziewczynki:
5 miejsce – Aleksandra Krawczyk (gra pojedyncza)
kategoria U 13 chłopcy:
21-30 miejsce – Marcel Dzięgielewski (gra pojedyncza)
kategoria U 13 gra mieszana:
6 miejsce – Marcel Dzięgielewski / Aleksandra Krawczyk
kategoria U 15 chłopcy:
19-27 miejsce – Mateusz Czajkowski (gra pojedyncza)"
 
Justyna Herman


Galeria zdjęć

Skomentuj artykuł

Czytano: 106 razy
Dodane przez: Patryk Jeziak
Dodane: 1 Października 2018, zmienione: 17 Października 2018
 

Wydarzenia
W zadanym przedziale nie znaleziono wydarzeń.
Zapraszamy na plac zabaw w Janowie
Druhowie OSP w Bystrzanowicach jeżdżą NIEPODLEGŁYM
Kropla bezpieczeństwa
  • Kropla bezpieczeństwa
  • Policjanci zapraszają do Częstochowy wszystkich, którzy chcą oddać krew. 30 października na Placu Biegańskiego zaparkuje Ambulans...
TOUR  DE  POLOGNE  W  CZĘSTOCHOWIE  i  POWIECIE  CZĘSTOCHOWSKIM
Maria Włodarczyk Wójtem Roku 2014
  • Maria Włodarczyk Wójtem Roku 2014
  • Maria Włodarczyk, wójt gminy Dąbrowa Zielona (powiat częstochowski), została wybrana Wójtem Roku 2014. Kapituła Konkursu doceniła...
XV Powiatowy Konkurs Krajoznawczy  „Region Częstochowski – moja mała ojczyzna”
Kolejne miliony na drogi
  • Kolejne miliony na drogi
  • Wczoraj częstochowskie starostwo otrzymało wydaną przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych promesę potwierdzającą przyznanie naszemu powiatowi 8...
Pomoc społeczna w Polsce i w Niemczech
Konkurs „Region Częstochowski – moja mała ojczyzna”
Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym!
II Konkurs Powiatowy „Cztery Poru Roku Oczami Dziecka”

Dane kontaktowe:

Starostwo Powiatowe w Częstochowie
ul. Jana III Sobieskiego 9,
42-217 Częstochowa

tel. centrala (034) 32 29 100, fax (034) 32 29 111
e-mail: starostwo@czestochowa.powiat.pl

Mapa dojazdu:

Wyświetl większą mapę
Oficjalny serwis internetowy Wrota Powiatu Częstochowskiego
Wszelkie prawa zastrzeżone - © Copyright 2011

strony www | kraków | freshweb.pl